Strona główna/Aktualności/Kino plenerowe "Bazyl. Człowiek z kulą w głowie"

Kino plenerowe "Bazyl. Człowiek z kulą w głowie"

3 Września 2016
 

W ramach "Dzielnicowego Kina Objazdowego" zapraszamy 3.09. na godz. 20.30 na film pt. "Bazyl. Człowiek z kulą w głowie" (reż. Jean-Pierre Jeunet). WSTĘP WOLNY!

"Jean-Pierre Jeunet, twórca niezapomnianej „Amelii” przedstawia „Bazyla” – szaloną opowieść o człowieku z kulą w głowie, który postanawia zemścić się na producentach broni. W tej przewrotnej francuskiej komedii, wszystko jest możliwe. Postrzelony Bazyl rusza do ataku, a po drodze spotyka armię uroczych kloszardów uzbrojonych we wszystko, co można znaleźć na wysypisku śmieci. Razem stawią czoła światu. Sami przeciwko wszystkim, drobni cwaniaczkowie przeciwko potężnym, cynicznym przedsiębiorcom. Kloszardzi o fantazji godnej Bibi Fricotina i Bustera Keatona toczą dziś walkę Dawida z Goliatem."
(opis dystrybutora)

Projekcja jest elementem projektu "Dzielnicowe Kino Objazdowe" realizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatywa. Jego celem jest organizacja bezpłatnych, plenerowych projekcji filmowych w wybranych dzielnicach Katowic. W tym roku kino zagości w Dębie, Ligocie, Wełnowcu-Józefowcu oraz Kokocińcu.

Projekt współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Katowice.

Partnerzy zadania:
Miejski Dom Kultury "Koszutka"- filia "Dąb", Miejski Dom Kultury Ligota, Progam Aktywności Lokalnej Wełnowiec-Józefowiec - Dąb oraz Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa.

ZWIASTUN:

 

Podobne wiadomości:

do góry