Strona główna/Aktualności/Joanna Trzepiecińska w Salonie Artystycznym na Koszutce

Joanna Trzepiecińska w Salonie Artystycznym na Koszutce

7 Maja 2013
Plakat promujący spotkanie z Joanną Trzepiecińską
21 maja (wtorek) o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z aktorką teatralną, filmową, telewizyjną i wokalistką - Joanną Trzepiecińską.

Pracowała w warszawskim Teatrze Studio, ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu i fletu. Studiowała w PWST w Warszawie, gdzie uzyskała dyplom w 1988r. Na deskach teatru wcielała się w różne role, np. Nancy w "Zagraj to jeszcze raz" Woodyego Allena w reż. A. Hanuszkiewicza, Lucy w musicalu B. Brehta "Opera za trzy grosze" w reż. J. Grzegorzewskiego. Wystąpiła w filmach "Dotknięci" W. Saniewskiego, "Czarny Wąwóz" J. Majewskiego, u boku W. Malajkata w dramacie politycznym J. Kijowskiego "Stan strachu" i w komedii erotycznej J. Bromskiego "Sztuka kochania". W 2008r. za rolę Claire w sztuce "Dowód" w reż. A. Seweryna otrzymała nominację do prestiżowej nagrody Feliska.

O tych rolach i wielu innych, o karierze i wyborach w życiu zawodowym, przygodach i pasjach z naszym Gościem rozmawiać będzie Rena Rolewicz-Jurasz.

Wstęp wolny.