Strona główna/Aktualności/IV Wojewódzki Festiwal Talentów

IV Wojewódzki Festiwal Talentów

17 Listopada 2017

Jest nam niezwykle miło ogłosić zapisy do kolejnej, już IV edycji Wojewódzkiego Festiwalu Talentów.

Festiwal adresowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych
i gimnazjalnych, którzy chcą zaprezentować swoje pasje, zainteresowania oraz talent. Mogą oni występować w grupie lub indywidualnie. Jury będzie oceniało prezentacje w trzech kategoriach:

• śpiew,
  • taniec,
  • recytacja/małe formy teatralne/ kabaret.

Zachęcamy dzieci i młodzież do prezentacji swojej twórczej ekspresji i integracji z uczestnikami z całego województwa. Będzie nam niezwykle miło gościć promotorów aktywnych form spędzania wolnego czasu.

W festiwalu mogą wystąpić wykonawcy indywidualni lub grupy zgłoszone przez szkoły, instytutcje kultury, lub opiekunów prawnych. Uczestnicy zostaną podzieleni na 3 kategorie wiekowe:

• uczniowie klas I-III szkół podstawowych,
  • uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych,
  • uczniowie szkół gimnazjalnych oraz VII klas.

IV Wojewódzki Festiwal Talentów odbędzie się 17 listopada w sali audiowizualnej MDK "Koszutka" filia "Dąb" (ul. Krzyżowa 1).

Koncert Laureatów odbędzie się 6 grudnia o godzinie 17.00.

Czytelnie wypełnione karty zgłoszenia należy dostarczyć do sekertariatu Miejskiego Domu Kultury "Koszutka" filia "Dąb" ul. Krzyżowa 1, Katowice. Można je również przesłać mailem na adres  w nieprzekraczalnym terminie do 6 listopada.