Strona główna/Aktualności/III Spotkania z Kulturą Żydowską

III Spotkania z Kulturą Żydowską

25 Kwietnia 2017

III Spotkania z Kulturą Żydowską

III Spotkanie z kulturą żydowską, odbywa się w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Pamiętajmy o Holokauście”, jaki od 2010 roku realizowany jest w Zespole Szkół Zawodowych im. Romualda Mielczarskiego w Katowicach. Spotkanie to przegląd twórczości dzieci i młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Spotkanie nie jest konkursem, w którym będą przyznawane nagrody czy wyróżnienia. Wszyscy biorący udział w imprezie otrzymają pamiątkowe dyplomy uczestnictwa.

Podczas Spotkania prezentowane będą różne formy wyrazu artystycznego: poezja, proza, teatr jednego aktora, małe formy sceniczne oraz występy muzyczne solistów i zespołów.

Prowadzącym III Spotkanie z kulturą żydowską  jest autor i koordynator projektu edukacyjnego „Pamiętajmy o Holokauście” mgr Marek Kaniewski

- godz. 10.00
- wstęp wolny