Strona główna/Aktualności/III P.A.Sz.O.N. - wyniki Przeglądu

III P.A.Sz.O.N. - wyniki Przeglądu

20 Czerwca 2017
 

Mamy wielką przyjemność poinformować Państwa o wynikach drugiego dnia Przeglądu Amatorskiej Sztuki Osób Niepełnosprawnych (P.A.Sz.O.N.).

Jury w składzie: Izabela Górecka, Danutka Wyszogrodzka-Dindorf oraz Michał Skiba postanowili wyłonić następujących laureatów III Przeglądu Amatorskiej Sztuki Osób Niepełnospranych w kategorii teatr:

Miejsce I : "Alternatywa" z Ośrodka Matki Bożej Uzdrowienia Chorych - Środowiskowy Dom Samopomocy w Knurowie

Miejsce II : "Teatr Młodego Aktora" z Zespołu Szkół Specjalnych w Żorach

Miejsce III : "Aplauz" z Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Ośrodku Matki Bożej Uzdrowienia Choryycg w Knurowie

Wyróżnienie : "Integracyjna Grupa Teatralna Outsider" z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Chorzowie

Wyróżnienie : "Słoneczni" z Domu Pomocy Społecznej w Mysłowicach

Lauratów kategorii teatr zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród w ramach Dnia Integracji z Osobami Niepełnosprawnymi 20.06. na godzinę 11:00 do MDK "Koszutka" filia "Dąb" (ul. Krzyżowa 1).

 

 

Publikujemy również już ogłoszone wyniki pierwszego dnia Przeglądu (18.05.).

Jury w składzie:Monika Polan-Ząbczyniak, Katarzyna Mataczyńska oraz Lidia Korzeniowska-Drapacz wyłoniło następujących laureatów III Przeglądu Amatorskiej Sztuki Osób Niepełnospranych:

Kategoria Soliści:

Miejsce I : Justyna Jajko z Zespołu Szkół Specjalnych nr 3  w Chorzowie

Miejsce II : Patrycja Paczuła z Zespołu Szkół Specjalnych nr 3 w Chorzowie

Miejsce III : Monika Żebrowska z Warsztatów Terapii Zajęciowej "Akcent" w Katowicach

Wyróżnienie: Dawid Deja z Zespołu Szkół Specjalnych nr 3 w Chorzowie

Wyróżnienie: Kornel Lesiok z Domu Pomocy Społecznej w Bytomiu

 

Kategoria Zespoły Taneczne:

Miejsce I : "Top Luzaki" z Zespołu Szkół Specjalnych w Mysłowicach

Miejsce II : "Nietypowi" z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Mikołowie

Miejsce III : "Małe Graffiti" z Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu

Wyróżnienie: "My Dance" z Ośrodka Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Knurowie

Wyróżnienie: Adam Pietras z Zespołu Szkół Specjalnych nr 6 w Bytomiu

Wyróżnienie: Waldemar De Lambert z Ośrodka Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Knurowie

 

Kategoria Zespoły Wokalne/Wokalno-Instrumentalne/Instrumentalne:

Miejsce I : "Acustica Musa" z Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Ośrodku Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Knurowie

Miejsce II : "Rytm" z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gliwicach

Miejsce III : "Regenbogen" z Warsztatów Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "Tęcza" w Zabrzu

Miejsce III : "Michalinki" z Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Albertynek w Chorzowie

Wyróżnienie: Bartosz Grain z zespołem ze Zespołu Szkół Specjalnych nr 6 w Bytomiu

 

Wszystkim wychowawcom oraz uczestnikom Przeglądu serdecznie gratulujemy wspaniałych występów i życzymy sukcesów w życiu codziennym i działaniach artystycznych.  Było nam niezwykle miło Państwa gościć. Już teraz zapraszamy na IV P.A.Sz.O.N. za rok.

do góry
50 lat minęło jak jeden dzień. Obchodzimy 50 lecie istnienia MDK i już teraz zapraszamy na cykl wydarzeń związanych z nasza rocznicą!