Strona główna/Aktualności/"I Ty możesz zostać poetą"

"I Ty możesz zostać poetą"

11 Czerwca 2012

Miejski Dom Kultury "Koszutka" w Katowicach zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w XIII Ogólnopolskim Turnieju Jednego Wiersza.

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz wszystkich innych osób, które ukończyły przynajmniej 16 rok życia. Każdy kto spełnia te warunki może spróbować swoich poetyckich sił nadsyłając jeden wiersz o dowolnej tematyce (w trzech egzemplarzach!). Organizatorzy czekać będą na próbki poetyckich talentów do 20 kwietnia 2012. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w czerwcu br. w czasie Poetyckiej Nocy Świętojańskiej w MDK "Koszutka".

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie wierszy, które nie były wcześniej publikowane ani nagradzane. Zgłoszone do konkursu utwory poetyckie nie mogą być podpisane, powinny być za to opatrzone godłem. W osobnej kopercie oznaczonej tym samym godłem należy załączyć swoje dane osobowe - imię, nazwisko, dokładny adres i numer telefonu. Jury przyzna nagrody pieniężne i wyróżnienia rzeczowe. Najlepsze wiersze zostaną opublikowane w wydawnictwie pokonkursowym. Wiersze należy nadsyłać na adres: Miejski Dom Kultury "Koszutka" w Katowicach, ul. Grażyńskiego 47, 40-126 Katowice, z dopiskiem Turniej Jednego Wiersza.

I Ty możesz zostać poetą. Spróbuj!

Partner XIII Ogólnopolskiego Turnieju Jednego Wiersza

Logo PKP Carco WAGON Tarnowskie Góry Sp. z o.o.

do góry