Strona główna/Aktualności/Harmonogram Wojewódzkiego Festiwalu Talentów

Harmonogram Wojewódzkiego Festiwalu Talentów

25 Listopada 2016

Drodzy Uczestnicy i Opiekunowie Artystyczni!

Publikujemy kolejność prezentacji, które będą miały miejsce 25. listopada w Miejskim Domu Kultury "Koszutka" - filia "Dąb" (ul. Krzyżowa 1).

Wszystkich uczestników prosimy o przygotowanie imienia i nazwiska kompozytora oraz autora tekstu prezentowanego utworu i dostarczenie do sekretariatu w dniu Festiwalu.

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń harmonogram prezentacji pozostaje niezmienny.

Drodzy Uczestnicy w kategorii śpiew, ze względu na bardzo dużą ilość zgłoszeń prosimy o przygotowanie jednego utworu.

Wszystkie utwory z płyt i  pen-drivów będą prezentowane  z  reżyserki sali audiowizualnej wyposażonej w laptopa, odtwarzacz CD i MP3.
Prosimy, żeby płyty/pen-drivy były opisane (imię i nazwisko uczestnika/nazwą grupy) - to ułatwi pracę akustykowi.

Prezentacje konkursowe będą realizowane w przedziałach czasowych:
- godz. 8.30-9.45 - małe formy teatralne
- godz. 9.45-13.15 - śpiew
- godz. 13.00-15.15 - taniec

Harmonogram jest do pobrania.

Dodatkowe informacje: Miejski Dom Kultury "Koszutka" - filia "Dąb", ul. Krzyżowa 1, tel. +48608549089.
Dojazd do filii "Dąb" z centrum Katowic liniami autobusowymi: 50, 0, 296 (przystanek "Józefowiec-Ściegiennego") lub autobusem nr 110 (przystanek "Dąb-Krzyżowa").

Do zobaczenia podczas prezentacji!

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz