Strona główna/Aktualności/HARMONOGRAM WYSTĘPÓW - VI WOJEWÓDZKI FESTIWAL TALENTÓW

HARMONOGRAM WYSTĘPÓW - VI WOJEWÓDZKI FESTIWAL TALENTÓW

20 Listopada 2019

Szanowni Państwo,

• Poniżej (w załączonym pliku) znajduje się harmonogram występów w czasie VI Wojewódzkiego Festiwalu Talentów pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Katowice dr. Marcina Krupy. Przypominamy, że impreza odbędzie się w filii „Dąb” Miejskiego Domu Kultury „Koszutka”, przy ulicy Krzyżowej 1 w Katowicach. Śpiew w czwartek 21 listopada, taniec w piątek 22 listopada. Przesłuchania rozpoczną się w oba dni od godz. 9.00.
  • Prosimy o sprawdzenie poprawności danych umieszczonych w tabeli oraz zakwalifikowania do grupy wiekowej. Mogą pojawić się drobne literówki, z powodu problemów z odczytaniem niektórych skanów – prosimy o szczególną uwagęna tym etapie. Ewentualne korekty prosimy przesyłać mailowo na adres: k.martin@mdkkoszutka.pl do piątku 15 listopada.
  • Prosimy, aby wszystkie występy rozpoczynać od autoprezentacji uczestnika oraz przedstawienia autora i tytułu wykonanego utworu.
  • Każdego z uczestników prosimy o bezwzględne zaprezentowanie wyłącznie jednego utworu, w czasie nieprzekraczającym 7 minut.
  • Obecnym na sali audiowizualnej i gotowym do występu należy być na pół godziny przed czasem przewidzianym w harmonogramie.
  • Czas prezentacji i ogłoszenie wyników jest czasem orientacyjnym i może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.
  • Wszystkie utwory z płyt i pendrivów będą puszczane w dniu prezentacji z  reżyserki sali audiowizualnej wyposażonej w laptopa, odtwarzacz CD i MP3. Prosimy, żeby płyty/pendrivy były opisane (imię i nazwisko uczestnika/nazwą grupy, oraz numer/liczba porządkowa z harmonogramu). Prosimy o dostarczanie podkładów bezpośrednio przed występem do realizatora.
  • Ze względu na dużą ilość zgłoszeń harmonogram prezentacji pozostaje niezmienny.
  • W razie pytań oraz konieczności rezygnacji z udziału w Festiwalu prosimy o niezwłoczny kontakt z Katarzyną Pawlak mali: k.martin@mdkkoszutka.pl

Życzymy owocnych przygotowań

Zespół filii „Dąb” Miejskiego Domu Kultury „Koszutka”