Gra miejska

27 Września 2015

Skarby dębowego skrzata Zaszybka

Nasz  dębowy SKRZAT  ZASZYBEK zaprasza  chętnych rodziców wraz z dziećmi na poszukiwania  ścieżką  dzielnicowych  skarbów. Będzie zagadkowo, emocjonująco i z przygodą.  W tym dniu będzie możliwość odkrycia  skarbów   dzielnic  Katowic -  Dąb, Wełnowiec i Józefowiec. Przewidziano atrakcyjne  nagrody.

Gra jest realizowana w ramach projektu "Opowieści Stąd" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej informacji o projekcie:

CO TRZEBA ZROBIĆ, ŻEBY WZIĄĆ UDZIAŁ W GRZE MIEJSKIEJ?

Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejsze zapisy w filii MDK "Koszutka" - tel. 608 549 089, e-mail:

Wolontariat

Zapraszamy chętnych wolontariuszy do pomocy przy organizacji gry miejskiej Skarby dębowego skrzata Zaszybka organizowanej w ramach projektu "Opowieści stąd" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Gwarantujemy miłą atmosferę pracy w przyjaźnym zespole oraz możliwośc zdobycia ciekawego doświadczenia.

Spotkanie organizacyjne 18.09.2015 godz. 15.00

Zapisy:
MDK "Koszutka" filia "Dąb"
ul. Krzyżowa 1, Katowice
tel. +48608549089