Strona główna/Aktualności/“Gala operetkowa z Księżniczką Czardasza i nie tylko”

“Gala operetkowa z Księżniczką Czardasza i nie tylko”

28 Listopada 2015

Teatr Muzyczny ARTE CREATURA  zaprasza 28.11.2015 na godz. 17.00 na niezwykłe wykonania utworów: E. Kalmana, F. Lehara, J. Straussa.

Zespół wystapi w składzie:

Jarosław Wewióra – tenor - laureat licznych konkursów wokalnych m.in.: II miejsca w Concorso Vocale Internationale di Musica Sacra w Rzymie, I miejsca w Konkursie arii i pieśni K. Kurpińskiego we Włoszakowicach w 2002 oraz III miejsca w I Ogólnopolskim Konkursie Młodych Tenorów w Warszawie w 2005 roku. W 2001 otrzymał nagrodę specjalną w Konkursie Polskiej Pieśni Artystycznej w Warszawie.

Beata Witkowska – Glik – sopran - Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, stypendystka Konserwatorium Muzycznego w Rennes we Francji. Współpracuje z Operą Kameralną w Krakowie oraz Teatrem Muzycznym w Gliwicach.

Ewa Banasiak – sopran
Witold Wrona – tenor
Ireneusz Miczka – baryton
Grażyna Griner – fortepian