Strona główna/Aktualności/GOSPEL SOUND kończy 7 sezon

GOSPEL SOUND kończy 7 sezon

12 Czerwca 2018
 

GOSPEL SOUND - Katowicki Chór Gospel z radością zaprasza Państwa na koncert który wieńczy 7 sezon działalności. W większości czasu pracowaliśmy nad autorskim repertuarem, który usłyszycie Państwo podczas dzisiejszego koncertu, oprócz standardów muzyki gospel. Jesteśmy grupą osób różnych wyznań chrześcijańskich, które połączyła wspólna pasja śpiewania i grania radosnej muzyki na chwałę Boga oraz dziękczynienie Stwórcy za Jego dary. Nazwa chóru oznacza dźwięk Ewangelii i nawiązuje do celu naszego istnienia, którym jest wielbienie Boga i głoszenie Słowa Bożego poprzez jak najdoskonalszą i najpiękniejszą muzykę gospel.Siedziba Miejscem prób, a zarazem siedzibą chóru wraz z zespołu jest sala muzyczna mieszcząca się przy parafii św. Szczepana w Katowicach.

Chór w tej chwili prowadzą dwie dyrygentki Jolanta Mitko oraz Alicja Andrejczuk. 
Natomiast nad kształtem artystycznym całości oraz zespołem w składzie: Maciej Chrobok – gitara elektryczna, Michał Lech – gitara akustyczna, Robert Lubowiecki – perkusjonalia, Beniamin Pilch – perkusja, Kuba WOUX Wołkiewicz – gitara basowa czuwa kompozytor, aranżer i instrumentalista Artur Wypich.

Pełna notatka o nas znajduje się na stronie internetowej oraz Facebooku, gdzie serdecznie Państwa zapraszamy: www.gospelsound.pl.

12 czerwca (wtorek) godz. 18.00
MDK "Koszutka"
ul. Grażyńskiego 47
Wstęp wolny.

do góry