1 Czerwca 2015

Wstęp 3zł od dziecka.
Zapisy w sekretariacie.

Spektakl "Ale...cyrk..."

Czy wszyscy wiedzą, co to jest cyrk i jak wygląda?

Pewnie tak.
Dla Was, a także dla tych, którzy jeszcze cyrku nie widzieli, stworzyłyśmy oryginalny cyrkowy spektakl.
Serdecznie zapraszamy do nas, na pełne magii, humoru i tańca przedstawienie, które podobnie, jak w prawdziwym cyrku, składa się się oddzielnych cyrkowych numerów.
Będzie tresura zwierząt, będzie magia, na scenie pojawi się klaun, a wszystko po to żeby rozbawić widzów i dać im magiczną porcję kolorów.
Spektakl powstał w oparciu o muzykę i ruch, a więc jest przeznaczony dla wszystkich niezależnie od wieku lub narodowości.
Zapraszamy do naszego cyrkowego namiotu.

Spektakl zrealizowany jest w konwencji czarnego teatru.
Jest to teatr, w którym scena i aktorzy są w czarnym kolorze, a rekwizyty i scenografia rozświetlone są światłem ultrafioletowym.

Teatr Czarnego Tła - grupa osób zafascynowana magią 'czarnego teatru', w skład którego wchodzą pasjonatki teatru, aktorki, tancerki, próbujące stworzyć niepowtarzalny styl swoich występów.

Występują :
Marta Fick