Strona główna/Aktualności/Drugi koncert zespołu Albo i Nie

Drugi koncert zespołu Albo i Nie

31 Stycznia 2016
Albo i nie okładkaZapraszamy na premierę drugiej płyty zespołu Albo i Nie pt. „14 spojrzeń”. Muzyka akustyczna, która cechuje zespół, w nowej edycji niesie ze sobą dużo nowych brzmień, jest pełna energii i zatrzymuje w refleksji. Koncert odbędzie się 30 stycznia (sobota) o godz. 19.00 w MDK "Koszutka" przy ul. Grażyńskiego 47 w Katowicach, a ilość miejsc jest limitowana, dlatego dobrze zaopatrzyć się w rezerwację na stronie zespołu www.alboinie.pl 
 
Miło nam poinformować, że dla wszystkich chętnych, którym się nie udało zdobyć biletów drugi koncert odbędzie się 31 stycznia (niedziela) o godz. 19.00 również w MDK "Koszutka" przy ul. Grażyńskiego 47.
 
Zespół albo i nieAlbo I Nie powstało w 2011 roku. Na początku następnego roku zespół rozpoczął działalność koncertową zyskując coraz szersze uznanie i za swoją twórczość uzyskał nagrody na kilku ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach, w tym I miejsca na Festiwalach: Piosenki Artystów Wrażliwych w Chorzowie, Złote Tłoki w Katowicach, „Słuchaj i patrz” w Krakowie, Yapa w Łodzi, Kropka w Głuchołazach, „przy kominku” w Kielcach, Polana w Janowicach Wielkich, i Porta w Usti n. Łabą. W 2013 roku nagrał swój pierwszy album: „Tak”. W 2014 roku został finalistą ogólnopolskiego festiwalu Chrześcijańskie Debiuty 2014 oraz półfinalistą programu Must Be The Music.
 
Bilety na www.alboinie.pl 

Podobne wiadomości:

do góry