Strona główna/Aktualności/Bezpłatne warsztaty malarstwa i rysunku dla dorosłych (..)

Bezpłatne warsztaty malarstwa i rysunku dla dorosłych (wiek: 50+)

6 Października 2016

Zapraszamy osoby po 50. roku życia na bezpłatne warsztaty malarstwa i rysunku.

Warsztaty są adresowane do dorosłych, którzy interesują się sztukami plastycznymi, chcą nauczyć się czegoś nowego i twórczo spędzić czas wolny. Nie wymagamy uzdolnień artystycznych - zajęcia mają przede wszystkim rozbudzić nowe pasje i zainteresowania.

Bezpłatne warsztaty będą odbywać się w czwartki w godz. 10.00-12.00.
Pierwsze spotkanie: 6.10.2016

Na zajęcia obowiązują zapisy w sekretariacie filii "Dąb" (ul. Krzyżowa 1), tel: +48608549089, filiadab@mdkkoszutka.pl
Liczba miejsc jest ograniczona!

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Skoczylas - magister sztuki, absolwenta wydziału malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmuje się malarstwem, grafiką i animacją poklatkową. Dwukrotnie wyróżniona przez Radę Wydziału Malarstwa ASP. Stypendystka Małopolskiej Fundacji Stypendialnej Sapere Auso. Swoją twórczość prezentowała podczas wystaw zbiorowych w kraju i za granicą. Instruktor Miejskiego Domu Kultury "Koszutka" w Katowicach.