Strona główna/Aktualności/Akcja "Lato w mieście 2014"

Akcja "Lato w mieście 2014"

30 Czerwca 2014

Od 30 czerwca do 14 sierpnia 2014r. w godz. 10.00-14.00 dzieci i młodzież w wieku od 6 do 15 lat będzie mogła wziąć udział w szeregu ciekawych zajęć i warsztatów.

Spacerem przez ekologię to pierwszy tydzień poświęcony działaniom z upcyklingu, dzięki którym dzieci dowiedzą się co można zrobić z pozornie niepotrzebnymi guzikami, puszkami, butelkami. Spacerem przez sztukę - to drugi tydzień zajęć, w trakcie którego odbędą się warsztaty rękodzieła, teatralne, muzykoterapii. W trakcie trzeciego tygodnia - spacerem przez sport odbędzie się quiz sportowy, turniej ping-ponga oraz gra terenowa na orientację. Czwarty tydzień poświęcimy na spacer przez naukę z warsztatami naukowymi oraz zdrowego żywienia. Piąty tydzień - spacerem przez dżunglę zapewni zajęcia dydaktyczne o dzikich zwierzętach oraz artystyczne projektowanie ubiorów oraz pokaz mody. Dzięki spacerowi przez Śląsk w szóstym tygodniu akcji uczestnicy poznają śląskie zwyczaje, historie, gry i zabawy. Siódmy tydzień poświęcimy literaturze - Spacer przez literaturę pokaże m.in. w trakcie warsztatów scrapbookingu jak stworzyć swój niepowtarzalny album wrażeń.

Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w teatrze cieni na naszej scenie oraz zajęciach dydaktycznych "Podróż przez Bajdocję". W trakcie całej akcji uczestnicy wielokrotnie wyjdą również na basen i do Skansenu w Chorzowie oraz wezmą udział w imprezach plenerowych. Szczegółowy harmonogram akcji "Lato w mieście" jest dostępny na naszej stronie internetowej www.mdkkoszutka.pl. Zapisy przyjmuje sekretariat MDK od godz. 8.00 do 19.30. Zapraszamy!

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2014-11-19 Program Latwo w Mieście 2014.pdf
ilość pobrań: 976
Program Latwo w Mieście 2014.pdf 261.46KB zobacz

do góry