terminarz dnia 11.01.2022

Wernisaż Grupy Malarskiej "Impast"

Miejsce: Miejski Dom Kultury "Koszutka" filia "Dąb", ul. Krzyżowa 1, Katowice
Kategoria: Otwarta Galeria ZA SZYBĄ
Data: 2022-01-11
Otwarta Galeria ZA SZYBĄ / 2022-01-11

Wernisaż

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Grupy Malarskiej "Impast" działającej w Miejskim Domu Kultury "Ligota" w Katowicach.

• Wernisaż odbędzie się 11.01. o godzinie 17.00.
  • Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy w sekretariacie MDK "Koszutka" filia "Dąb" lub pod numerem 608 549 089

Wystawa

W dniach 05.01. - 31.01. w Otwartej Galerii Za Szybą będzie można zobaczyć dzieła w wykonaniu Grupy Malarskiej "Impast" z Miejskiego Domu Kultury "Ligota" w Katowicach. Wystawę można zobaczyć codziennie w godzinach otwarcia Domu Kultury.

O Grupie Malarskiej "Impast":
"Doskonalimy standardowe techniki jak malarstwo olejne, akrylowe, akwarelowe, gwasz oraz rysunek sztalugowy ołówkiem, węglem, piórkiem, rysunek lawowany. Realizujemy konceptualizm wzajemnej kreatywności, tworząc wspólnie obrazy wielkoformatowe, co pozwala na odnajdywanie wspólnego języka, wartości i koncepcji poprzez sztukę. Tworzymy przy muzyce i do muzyki, rozwijając różne zmysły wzbogacające kreatywność.

Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek i umiejętności, do wspólnego odkrywania twórczego świata form i barw. Do nadawania kształtu swojej wyobraźni!"

Kiedy

• Wernisaż odbędzie się 11.01. o godzinie 17.00.
  • Wystawa dostępna od 5.01 do 31.01.

Gdzie

• Miejski Dom Kultury "Koszutka" filia Dąb w Katowicach, ul. Krzyżowa 1

• Wstęp wolny.
  • Liczba miejsc na wernisażu ograniczona.

#KATOkultura