terminarz dnia 02.10.2021

Data: 2021-10-01 - 2021-10-31
Otwarta Galeria ZA SZYBĄ / 2021-10-01

Wystawa malarstwa

Pani Agnieszka Jasińska zaprasza do refleksji nad na pozór codziennymi sytuacjami, które po analizie okazują się niezwykłe.

Wystawa będzie dostępna od 1 do 31 października 2021r.

Agnieszka Jasińska

Magister sztuki, absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.
Artystka sztuk wizualnych w szczególności malarka, scenograf i kostiumograf, ikonopis, grafik, a także prowadząca kursy i warsztaty twórcze.

Odbiorca poprzez kontakt z jej sztuką ma szansę zetknięcia się ze Światłem*, gdzie spotyka się pierwiastek ludzki z boskim.

*Światłem, które pisane wielką literą, rozświetla życie nadając mu sens i cel.

Pejzaż miasta wykonany w ciepłych, łagodnych kolorach

Młynarski kontra Osiecka

Miejsce: Koszutka
Kategoria: Z Dedykacją dla Seniorów