terminarz dnia 28.08.2021

Data: 2021-08-28
Godzina: 16,00
Budżet Obywatelski / 2021-08-28

Spektakl teatralny dla dzieci małych i dużych

Zapraszamy wszystkie dzieci do zbadania sprawy zagadkowego nakrycia głowy wraz z Muminkami!

Co nas czeka?

Przedstawienie przypomni znane wielu pokoleniom przygody mieszkańców niezwykłej doliny. Właśnie przyszedł czas przebudzenia się z zimowego snu. Tego dnia w domu Muminka zjawili się serdeczni przyjaciele rodziny, ale także goście, którzy - jak się okazuje - nie zawsze mają dobre zamiary. I pewnie to byłby zwykły dzień spędzony na zabawach przed domem, gdyby nie pewien tajemniczy kapelusz, który spadł z nieba... lub nie wiadomo skąd.

Prawa autorskie AUTORA do w/w utworu reprezentuje w Polsce Agencja ADiT - Elżbiety Monthey. Produced by special arrangement with Agency North Ltd and Moomin Characters Ltd.

Bilety

Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie filii Dąb przy ulicy Krzyżowej 1 w Katowicach. Liczba miejsc ograniczona.

Kino plenerowe na Brynowie

Miejsce: Brynów
Kategoria: Budżet Obywatelski
Data: 2021-08-28 - 2021-08-29
Godzina: 20:00
Budżet Obywatelski / 2021-08-28

Organizacja pokazów kina plenerowego w dzielnicach

Zapraszamy na nasze bezpłatne pokazy kina plenerowego. Seanse są organizowane w dniach:

• 28 i 29 sierpnia godz. 20.00 Kino Plenerowe na Brynowie - teren Wyższej Szkoły Technicznej ul. Rolna 43 w Katowicach - pokaz filmu połączony ze strefą gastronomiczną

Wydarzenie organizowane jest ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Katowice.