Strona główna/Aktualności/Wyniki wyszukiwania

Znaleziono wiadomości: 905.

KLUB PODRÓŻNIKA

"Z czego wynika fenomen Indii?" Zapraszamy na spotkanie z Włodzimierzem Musiałem - podróżnikiem, miłośnikiem kultury indyjskiej. Spotkanie pt. "Fenomen dziedzictwa kulturowego Indii" odbędzie się w ramach cyklu "Klub Podróżnika" i będzie urozmaicone pokazem slajdów z podróży W. Musiała.

KONCERT SEMESTRALNY

Zapraszamy 8 stycznia (środa) o godz. 17.00 na koncert semestralny w wykonaniu uczniów klasy pianina i keyboardu oraz 15 stycznia (środa) o godz. 17.00 (koncert uczniów klasy gitary) Studium Muzycznego MDK "Koszutka". W programie utwory muzyki klasycznej i popularnej. Wstęp wolny.

Wigilijne spotkanie w Salonie na Koszutce.

Jak co roku z dziecięcą ufnością wchodzimy w nastrój świąt Bożego Narodzenia wierząc, że tym razem będzie inaczej, lepiej. Rodzi się w nas silniejsza wiara, nadzieja, miłość. Częściej uśmiechamy się na co dzień, stajemy się lepsi.

KLUB PODRÓŻNIKA

Zapraszamy na spotkanie z Jolantą Mackiewicz, podróżnikiem, historykiem sztuki, pasjonatką turystyki kulturowej.

KONCERT NIEDZIELNY

Zapraszamy na koncert z cyklu "Muzyka- moja miłość" w wykonaniu artystów IPiUM "Silesia" w Katowicach. Wstęp wolny.

SALON ARTYSTYCZNY

promocję książki "Cap nie koza, czyli zrób ze mną, co chcesz" z prof. dr. hab. n. med. Pawłem Lampe rozmawiają Iwona Kolasińska i Jolanta Pieczka. Spotkanie prowadzi redaktor Polskiego Radia Katowice Jacek Filus. Wstęp wolny.

SALON ARTYSTYCZNY

"Czarowna Daisy i australijskie kangury". Zapraszamy na spotkanie pt. "Czarowna Daisy i australijskie kangury". Gościem MDK "Koszutka" będzie Wacław Kostrzewa - poeta i globtroter. Prowadzenie red. Maciej Szczawiński. Wstęp wolny.

II ŚWIĘTO STEPOWANIA - BISUJEMY

Uroczyste obchody Koncerty, na których pojawia się step amerykański jeszcze ciągle są rzadkością w Polsce.

"Tam gdzie lwowskie śpią orlęta"

Zapraszamy na występ laureatów konkursu gimnazjalnego oraz Zespołu Kabaretu Kresowego PAKA RYCHA z Bytomia.

Józef Hen - 90. urodziny

Uroczyste obchody Zapraszamy w dniu 13 listopada (środa) o godz. 17.00 na uroczyste obchody 90-tych urodzin polskiego prozaika, publicysty, dramaturga i scenarzysty - Józefa Hena.