Jesteś na: Strona główna / MDK Koszutka / Aktualności

Z dedykacją dla Seniorów (2018-01-16, Wtorek)

Po zeszłorocznym sukcesie spektaklu muzycznego "BODO CAFE" na gościnną scenę Miejskiego Domu Kultury "Koszutka" powraca ten sam zespół artystów "w świeżutkim" repertuarze!

"Karnawał w Hollywood" czyli Koncert Piosenek Oscarowych (i nie tylko) to błyskotliwy program komediowy wypełniony po brzegi piosenkami uwielbianymi przez miłośników kina i dobrej muzyki.

Dzięki magii srebrnego ekranu oraz tajemniczemu projektorowi, zatrzymującemu się podczas najsłynniejszych scen muzycznych, na scenie Miejskiego Domu Kultury Koszutka ożyją znane nam postaci - światowe gwiazdy oraz kreowane przez nie kultowe role.

W barwnym, muzycznym kalejdoskopie splotą się starannie dobrane piosenki z najpiękniejszych, budzących wspomnienia filmów z komediową historyjką. A zróżnicowany repertuar, widowiskowe choreografie, piękne kostiumy i przede wszystkim wysokiej klasy wykonanie sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór, wypełniony po brzegi szlachetną i błyskotliwą rozrywką.

Bawić Was będą oscarowe piosenki dawne i najnowsze, melancholijne tony „Over the rainbow” i roztańczone dźwięki „Deszczowej piosenki”. Powiemy Wam „Good morning”, a swój czar roztoczy Marilyn Monroe, która zapragnie skorzystać z finansowego potencjału Skrzypka na dachu. Nie zapomnimy też o klasyce polskiej piosenki filmowej by wraz z Państwem zanucić filmowe przeboje Warsa, Szpilmana i Petersburskiego…

Wystąpią:
Ewelina Sobczyk - sopran
Łukasz Kostka - baryton
Agnieszka Dancewicz- skrzypce
Dawid Dancewicz - skrzypce
Krzysztof Kołodziej - gitara
Justyna Służalec - fortepian
Karol Grzeszczuk - akordeon
Piotr Kucharz - kontrabas
Koncert poprowadzi Witold Zygmunt Pelka

Koncert oparty jest na spektaklu muzycznym Kino Paradisowww.kinoparadiso.pl