Jesteś na: Strona główna / MDK Koszutka / Aktualności

Konkurs Lady D (2018-10-31, Środa)

Pragnę gorąco zaprosić Państwa do udziału w 16. edycji konkursu Lady D. – Dama z Niepełnosprawnością.

Ideą konkursu jest promowanie niezwykłych kobiet, które mimo zmagania się z niepełnosprawnością osiągają życiowe sukcesy, realizują pasje, są inspiracją, oparciem i wzorem dla innych. Organizowany przeze mnie od 2002 roku konkurs skierowany jest do organizacji i osób z województwa śląskiego, działających na rzecz aktywnego życia kobiet z niepełnosprawnościami.

Laureatki Lady D. w Parlamencie Europejskim

Chciałbym, aby tegoroczna, 16-sta już edycja wyłoniła laureatki w każdym powiecie województwa śląskiego. Wyróżnione Panie zostaną uhonorowane tytułem (np. Lady D. Miasta Katowice), pamiątkowym dyplomem i nagrodą rzeczową, wręczoną podczas uroczystej Gali Lady D 2018, zaplanowanej na początek grudnia, w ramach obchodu Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Spośród laureatek powiatowych zostaną wyłonione następnie Lady D. Województwa Śląskiego w takich kategoriach jak: kultura i sztuka, sport, zaangażowanie społeczne, kariera zawodowa i dobry start.

Gala Lady D. w Katowicach

Zapraszam mieszkańców Śląska do zgłaszania kandydatur z terenu Państwa powiatu, miasta, czy gminy. Zgłoszenia można dokonać przy pomocy formularza, który jest do pobrania na stronie www.plura.pl i przesyłając je na adres e-mail: marek.plura-office@ep.europa.eu bądź na adres pocztowy biura w Katowicach tj. ul. Ceglana 4a, 40-514 Katowice.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na http://plura.pl/nowa-edycja-konkursu-lady-d/

dL1h6yD8-4OcQZSAU_g-j3GJV_P9G6hHcdiQuoBRmQByBhSnw3sqWSG8dscCKo5QE890Y0bjytQvlTpluzVtOg

9H0AfJDwGJDpMLAq32_x5OQoO_b2kMldEb_E2OAiNPRyBhSnw3sqWSG8dscCKo5QE890Y0bjytQvlTpluzVtOg

9h6SVKbgzULRfgDhlJEis6NJb8mIHSAg39tyFhlxoy9yBhSnw3sqWSG8dscCKo5QE890Y0bjytQvlTpluzVtOg