Jesteś na: Strona główna / MDK Koszutka / SuperWirtuozi - koncerty familijne

SuperWirtuozi - koncerty familijne

Świąteczny koncert familijny SuperWirtuozów! 

plakatCoraz bliżej święta. W domach wielkie poruszenie. Zapachy pieczonego ciasta i wigilijnych potraw uparcie wiercą dziurę w nosie, a dźwięki rozbijanych świnek skarbonek i nuconych kolęd, kreślą uśmiechy na twarzach dorosłych...

SuperWirtuozi to serial familijny autorstwa Macieja Cisowskiego, prezentujący najmłodszym widzom najbardziej wartościowe zjawiska muzyczne.

Sezon 05 to połączenie doświadczenia, nowej fabuły i formy widowiska, solidnej wartości edukacyjnej oraz wysokiej jakości wykonawczej. Po raz pierwszy w Polsce, w ramach serialu muzycznego zaprezentowani zostaną najmłodszym widzom najwybitniejsi i najbardziej znani wykonawcy współczesnej sceny muzycznej.  

Młodzi zupełnie inaczej widzą święta, bo dla nich to temat prawdziwie kosmiczny! Przylepieni do szyb okien z zacięciem poszukują na niebie tej jedynej, spełniającej wszystkie życzenia pierwszej gwiazdy... Tak się składa, że świetny był w tym kiedyś Zyzio! Astronomię opanowaną miał on do perfekcji. Jako szczęśliwy posiadacz SuperTeleskopu dawno odkrył, że Gwiazda Betlejemska - bo o niej tu mowa - ma wyjątkową moc kolędowania... Ale czy dzięki tej mocy możemy liczyć na odnalezienie Hani M.? Czy jej miejsce przy wigilijnym stole kolejny rok będzie puste?

wykonawcy:
SuperWirtuozi
Maciej CISOWSKI (prowadzenie orkiestry, scenariusz, muzyka)
Michał Misza CZORNY (scenariusz i reżyseria)

Bilet w cenie: 30,00zł (dorośli) / 20,00zł (dzieci)

Bilety w kasie Miejskiego Domu Kultury "Koszutka"

Śledź nas na facebooku

https://www.facebook.com/events/2381736511949810/

c1qyDETbulLx31Ojz8Ic2Tk-ItjjOMg7F9I5NMUHERE

ir5DzZoPZ5qYiH-5NWtwvusOG8Artus-wymCj_fyhSw

t2KIKYYxMRjCUIw_x_MOXJDmIxLSvUMnXA8JxYMYf-w

VbBDdPjbHCGMwwgrF3CoO2lZ4iNOINAxkNEvoiYljbY