Jesteś na: Strona główna / Filia Dąb / Aktualności

Aktualności

Wyniki IV Wojewódzkiego Festiwalu Talentów (2017-12-06, Środa)

 

Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy IV Wojewódzkiego Festiwalu Tanetów!

Poniżej publikujemy listy zwycięzców i osób wyróżnionych. Wszystkich serdecznie zapraszamy na koncert laureatów IV Wojewódzkiego Festiwalu Talentów, który odbędzie się 6 grudnia, o godz. 17.00. Podczas koncertu będzie miało miejsce wręczenie nagród oraz wystepy wybranych nagrodzonych. Prośbę o ponowny występ będziemy kierować do wybranych osób w oficjalnych pismach. O szczegółach koncertu Laureaci zostaną poinformowani e-mailowo i telefonicznie.

SERDECZNIE GRATULUJEMY! 

 

TANIEC – SZKOŁY PODSTAWOWE, KLASY I-III

MIEJSCE II: Amelia Grycz (Strefa Tańca Cieszyński Ośrodek Kultury Dom Narodowy)    

MIEJSCE III: Amelia Pitry, Pola Rakowska-Sissuh (Pszczyńskie Centrum Kultury)

WYRÓŻNIENIE: Kalina Cichy (Szkoła Podstawowa nr 9 im. Noblistów Polskich w Będzinie)

WYRÓŻNIENIE: Zuzanna Kosek, Milena Zielińska (Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Mikołowie)

 

TANIEC – SZKOŁY PODSTAWOWE, KLASY IV – VI

MIEJSCE I: Magdalena Kuta, Hanna Piskornik, Martyna Foltyn (Pałac Młodzieży w Katowicach)

MIEJSCE II: Julia Biłko (Strefa Tańca Cieszyński Ośrodek Kultury Dom Narodowy)

MIEJSCE III: KIDS TEAM YOUNG  (Szkoła Podstawowa nr 42 im. Józefy Kantorówny w Katowicach)

WYRÓŻNIENIE: Luiza Gryu (Studio Tańca Carnaval w Katowicach)

WYRÓŻNIENIE: Zofia Kamrowska (Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Katowicach)

 

TANIEC – SZKOŁY GIMNAZJALNE ORAZ KLASY VII

MIEJSCE I: Martyna Górnioczek (Pałac Młodzieży w Katowicach)

MIEJSCE I: Karolina Mikołajec    (Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku)

MIEJSCE II: Maja Terlikowska (Szkoła Podstawowa w Kroczycach) i  Dawid Kuś (Miejski Zespół Szkół nr 2 w Będzinie)

MIEJSCE II: Joanna Gawlik (Pałac Młodzieży w Katowicach)       

WYRÓŻNIENIE: Nina Czaja (Strefa Tańca Cieszyński Ośrodek Kultury Dom Narodowy) 

WYRÓŻNIENI: OGNIKI (Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Mikołowie)

 

 

ŚPIEW – SZKOŁY PODSTAWOWE, KLASY I - III

MIEJSCE I: Julia Stępnik (Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach)

MIEJSCE II: Zuzanna Latacz (Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Pradłach             

MIEJSCE III: Julia Wilk (Miejski Dom Kultury „Koszutka” w Katowicach)

WYRÓŻNIENIE: Julia Kurczyńska (Siemianowickie Centrum Kultury)

WYRÓŻNIENIE: Aurelia Radecka (Starochorzowski Dom Kultury w Chorzowie)  

WYRÓŻNIENIE: Maciej Michoński (Szkoła Podstawowa nr 15 im. św. Jana Pawła II w Katowicach)

 

ŚPIEW – SZKOŁY PODSTAWOWE, KLASY IV - VI

MIEJSCE I: Olivia Klinke (Starochorzowski Dom Kultury w Chorzowie)

MIEJSCE II: Julia Sibielak (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzyżowicach)           

MIEJSCE II: Patrycja Sinicka (Szkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu)

MIEJSCE III: Daniel Nowak (Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bytomiu)              

WYRÓŻNIENIE: zespół GWAR (Starochorzowski Dom Kultury w Chorzowie)

WYRÓŻNIENIE: Agnieszka Rachwol (Chorzowskie Centrum Kultury)     

WYRÓŻNIENIE: Danuta Ungier (Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bytomiu)

 

ŚPIEW – SZKOŁY GIMNAZJALNE oraz VII KLASY

MIEJSCE II: Weronika Ryba (Miejski Dom Kultury „Koszutka” w Katowicach)

MIEJSCE III: Nadia Ścigała (Miejski Dom Kultury „Koszutka” w Katowicach)

WYRÓŻNIENIE: Małgorzata Witaszczyk (Szkoła Podstawowa nr 4 Gimnazjum nr 7 w Siemianowicach Śl.)

WYRÓŻNIENIE: Martyna Ludwichowska (Szkoła Podstawowa nr 4  im. Przyjaciół Ziemi w Łaziskach Górnych)

WYRÓŻNIENIE: Julia Jurczak (Gimnazjum nr 3 im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Czeladzi)

 

 

RECYTACJA/MAŁE FORMY TEATRALNE/KABARET – SZKOŁY PODSTAWOWE, KLASY I - III

MIEJSCE I: Violetta Łaszewicz (Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 6 w Katowicach)

MIEJSCE II: Nadia Wojnar  (Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 6 w Katowicach   )

MIEJSCE III: Julia Siwy (Szkoła Podstawowa nr 48 im. Juliusza Ligonia w Katowicach)

MIEJSCE III: Filip Pompka (Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Pradłach)

 

RECYTACJA/MAŁE FORMY TEATRALNE/KABARET – SZKOŁY PODSTAWOWE, KLASY IV – VI

MIEJSCE I: Miłosz Kubas (Szkoła Podstawowa nr 42im. Józefy Kantorówny w Katowicach)

MIEJSCE II: Kamil Winczakiewicz (Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach)

MIEJSCE III: Kamila Kudla (Szkoła Podstawowa nr 48 im. Juliusza Ligonia w Katowicach)

WYRÓŻNIENIE: Szkolny teatr BAMBUKO (Szkoła Podstawowa nr 48 im. Juliusza Ligonia w Katowicach)

WYRÓŻNIENIE: Narratorka z teatru POMIESZANI/POPLĄTANI (Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałam Integracyjnymi  im. Fryderyka Chopina w Katowicach)

           

RECYTACJA/MAŁE FORMY TEATRALNE/KABARET – SZKOŁY GIMNAZJALNE oraz KLASY VII

WYRÓŻNIENIE: Szymon Pochopień (Szkoła Podstawowa nr 55 Specjalna w Katowicach)

  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
IV FESTIWAL TALENTÓW PROTOKÓŁ.pdf IV FESTIWAL TALENTÓW PROTOKÓŁ.pdf 17-11-20 13:53 318.2KB IV FESTIWAL TALENTÓW PROTOKÓŁ.pdf pobierz

wszystkie wiadomości

oEtfx5fL3NqAlE9CyOdz0UKGugH_G8goEZ-6tpQWcNCkzET3E8Od2zZrGD9G6phTCPQvki5fVhSN54nWBP8Hlw

ycqyb7rBpuMxmwGrAueSfbFjKFGrF-nJ4Ys5XtME3i6kzET3E8Od2zZrGD9G6phTCPQvki5fVhSN54nWBP8Hlw

6c6PDRwKRVMpjjOLsHbQtFUjnltS-wf-JINLhSj_qMGkzET3E8Od2zZrGD9G6phTCPQvki5fVhSN54nWBP8Hlw

N1048D50blD5kdCM4e3bGaKSe2cmUALHj_flbLicBVakzET3E8Od2zZrGD9G6phTCPQvki5fVhSN54nWBP8Hlw