Jesteś na: Strona główna / Filia Dąb / Aktualności

WYNIKI V PRZEGLĄDU AMATORSKIEJ SZTUKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH P.A.Sz.O.N. (2019-05-24, Piątek)

 

Wyniki V Przeglądu Amatorskiej Sztuki Osób Niepełnosprawnych P.A.Sz.O.N.:

23.05.2019

KATEGORIA ZESPOŁY WOKALNE, WOKALNO-INSTRUMENTALNE, INSTRUMENTALE

MIEJSCE I – Acustica Musa (Ośrodek Matki Boskiej Uzdrowienia Chorych WTZ Knurów)

MIEJSCE II – Project DRUMS (Warsztaty Terapii Zajęciowej Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „KOŁO” w Bytomiu)

MIEJSCE III - ARTE (Dom Pomocy Społecznej w Łubiu)

WYRÓŻNIENIE – Basia i Ania (WTZ Stowarzyszenie „Tęcza” w Zabrzu)

WYRÓŻNIENIE – SŁONECZNI (Dom Pomocy Społecznej w Mysłowicach)

 

KATEGORIA SOLIŚCI

MIEJSCE I – Dominika Kolonko (Środowiskowy Dom Samopomocy w Lędzinach „CARITAS” os. bł. Karolina)

MIEJSCE II – Katarzyna Adamczyk-Drożyńska (Studio Efendi Clue w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie)

MIEJSCE III – Dorota Pełka (Dom Pomocy Społecznej w Będzinie)

WYRÓŻNIENIE – Jarosław Sokołowski (WTZ „PROMYK” Fundacja Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej w Katowicach)

WYRÓŻNIENIE – Weronika Zemanek (Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie)

 

KATEGORIA ZESPOŁY TANECZNE

MIEJSCE I – Rolna Dance Show (Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach)

MIEJSCE II – DZIEWCZYNY JAK MALINY (Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej w Wodzisławiu Śląskim)

MIEJSCE III – NIETYPOWI (Warsztat Terapii Zajęciowej Ośrodek dla Osób Niepełnosprawnych Miłosierdzie Boże w Mikołowie)

WYRÓŻNIENIE – Zumba Dance (Szkoła Podstawowa Specjalna nr 40 w Bytomiu)

WYRÓŻNIENIE – MŁODZI DUCHEM (Dom Pomocy Społecznej „Przyjaźń” w Tarnowskich Górach)

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE – MAŁE GRAFFITTI (Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu)

 

UWAGA

Rozdanie nagród w kategorii grupy teatralne będzie miało miejsce w czasie I Dębowego Pikniku Rodzinnego w amfiteatrze MDK Koszutka filia "Dąb" ul. Krzyżowa 1, Katowice dn. 16.06 o godz. 13.00

 24.05.2019

KATEGORIA GRUPY TEATRALNE

MIEJSCE I - Szkolna grupa teatralna BAJKOWY TEATRZYK (Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 w Gliwicach)

MIEJSCE II - TEATR NAnana (Środowiskowy Dom Samopomocy SALVE w Sosnowcu)

MIEJSCE II - WTZ Będzin (Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Bądź z nami” w Będzinie)

MIEJSCE III - Grupa teatralna LORNETKA (Ośrodek Rehabilitacji Edukacyjno-Wychowawczy w Wyrach)

MIEJSCE III – Grupa teatralna WAŻKA (Śląskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym WTZ Krzepice)

WYRÓŻNIENIE - BEZ GRANIC (Ośrodek św. Hiacynta i Franciszek CARITAS Archidiecezji Katowickiej w Wodzisławiu Śląskim)

WYRÓŻNIENIE – 2 LATARNIA (Warsztaty Terapii Zajęciowej „2 LATARNIA” w Rybniku)

 

 

wszystkie wiadomości

oEtfx5fL3NqAlE9CyOdz0UKGugH_G8goEZ-6tpQWcNCkzET3E8Od2zZrGD9G6phTCPQvki5fVhSN54nWBP8Hlw

ycqyb7rBpuMxmwGrAueSfbFjKFGrF-nJ4Ys5XtME3i6kzET3E8Od2zZrGD9G6phTCPQvki5fVhSN54nWBP8Hlw

6c6PDRwKRVMpjjOLsHbQtFUjnltS-wf-JINLhSj_qMGkzET3E8Od2zZrGD9G6phTCPQvki5fVhSN54nWBP8Hlw

N1048D50blD5kdCM4e3bGaKSe2cmUALHj_flbLicBVakzET3E8Od2zZrGD9G6phTCPQvki5fVhSN54nWBP8Hlw