Jesteś na: Strona główna / Filia Dąb / Aktualności

IV Wojewódzki Festiwal Talentów (2016-11-17, Czwartek)

wyniki Festiwalu pod linkiem

Festiwal adresowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych
i gimnazjalnych, którzy chcą zaprezentować swoje pasje, zainteresowania oraz talent. Mogą oni występować w grupie lub indywidualnie. Jury będzie oceniało prezentacje w trzech kategoriach:

• śpiew,
  • taniec,
  • recytacja/małe formy teatralne/ kabaret.

Zachęcamy dzieci i młodzież do prezentacji swojej twórczej ekspresji i integracji z uczestnikami z całego województwa. Będzie nam niezwykle miło gościć promotorów aktywnych form spędzania wolnego czasu.

W festiwalu mogą wystąpić wykonawcy indywidualni lub grupy zgłoszone przez szkoły, instytutcje kultury, lub opiekunów prawnych. Uczestnicy zostaną podzieleni na 3 kategorie wiekowe:

• uczniowie klas I-III szkół podstawowych,
  • uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych,
  • uczniowie szkół gimnazjalnych oraz VII klas.

IV Wojewódzki Festiwal Talentów odbędzie się 17 listopada w sali audiowizualnej MDK "Koszutka" filia "Dąb" (ul. Krzyżowa 1).

Koncert Laureatów odbędzie się 6 grudnia o godzinie 17.00.

oEtfx5fL3NqAlE9CyOdz0UKGugH_G8goEZ-6tpQWcNCkzET3E8Od2zZrGD9G6phTCPQvki5fVhSN54nWBP8Hlw

ycqyb7rBpuMxmwGrAueSfbFjKFGrF-nJ4Ys5XtME3i6kzET3E8Od2zZrGD9G6phTCPQvki5fVhSN54nWBP8Hlw

6c6PDRwKRVMpjjOLsHbQtFUjnltS-wf-JINLhSj_qMGkzET3E8Od2zZrGD9G6phTCPQvki5fVhSN54nWBP8Hlw

N1048D50blD5kdCM4e3bGaKSe2cmUALHj_flbLicBVakzET3E8Od2zZrGD9G6phTCPQvki5fVhSN54nWBP8Hlw