Jesteś na: Strona główna / Filia Dąb / Aktualności

Harmonogram IV Wojewódzkiego Festiwalu Talentów (2017-11-17, Piątek)

Szanowni Państwo,

• Poniżej (w załączonym pliku) znajduje się harmonogram występów w czasie IV Wojewódzkiego Festiwalu Talentów. Przypominamy że impreza odbędzie się w filii „Dąb” Miejskiego Domu Kultury „Koszutka”, przy ulicy Krzyżowej 1 w Katowicach.
  • Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie Festiwalem – chcąc stworzyć uczestnikom jak najbardziej komfortowe i dogodne warunki, kategoria recytacja/małe formy teatralne będzie przesłuchiwana w specjalnie przygotowanej dla Państwa sali baletowej od godz.12:25. Uczestników tej kategorii prosimy o dostarczenie nagrań użytych w recytacjach/spektaklach na opisanych nośnikach do sekretariatu filii „Dąb” w terminie nieprzekraczalnym do środy 15.11., lub na adres mailowy: k.martin@mdkkoszutka.pl
  • Wszystkich uczestników prosimy o przygotowanie imienia i nazwiska kompozytora oraz autora tekstu prezentowanego utworu, informacje te należy dostarczyć do sekretariatu w dniu Festiwalu.
  • Od autoprezentacji uczestnika oraz przedstawienia autora i tytułu wykonanego utworu powinien rozpocząć się każdy występ.
  • Każdego z uczestników prosimy o bezwzględne zaprezentowanie wyłącznie jednego utworu, w czasie nieprzekraczającym 6 minut.
  • Gotowym do występu należy być na pół godziny przed przewidzianym czasem.
  • Czas prezentacji i ogłoszenie wyników jest czasem orientacyjnym i może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.
  • Wszystkie utwory z płyt i pendrivów będą puszczane w dniu prezentacji z  reżyserki sali audiowizualnej wyposażonej w laptopa, odtwarzacz CD i MP3. Prosimy, żeby płyty/pendrivy były opisane (imię i nazwisko uczestnika/nazwą grupy, oraz numer/liczba porządkowa z harmonogramu).
  • Ze względu na dużą ilość zgłoszeń harmonogram prezentacji pozostaje niezmienny.

Życzymy owocnych przygotowań

Zespół filii „Dąb” Miejskiego Domu Kultury „Koszutka”

Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]