Jesteś na: Strona główna / Filia Dąb / Aktualności

Aktualności

Harmonogram IV Wojewódzkiego Festiwalu Talentów (2017-11-17, Piątek)

 

Szanowni Państwo,

 • Poniżej (w załączonym pliku) znajduje się harmonogram występów w czasie IV Wojewódzkiego Festiwalu Talentów. Przypominamy że impreza odbędzie się w filii „Dąb” Miejskiego Domu Kultury „Koszutka”, przy ulicy Krzyżowej 1 w Katowicach.
 • Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie Festiwalem – chcąc stworzyć uczestnikom jak najbardziej komfortowe i dogodne warunki, kategoria recytacja/małe formy teatralne będzie przesłuchiwana w specjalnie przygotowanej dla Państwa sali baletowej od godz.12:25. Uczestników tej kategorii prosimy o dostarczenie nagrań użytych w recytacjach/spektaklach na opisanych nośnikach do sekretariatu filii „Dąb” w terminie nieprzekraczalnym do środy 15.11., lub na adres mailowy: k.martin@mdkkoszutka.pl
 • Wszystkich uczestników prosimy o przygotowanie imienia i nazwiska kompozytora oraz autora tekstu prezentowanego utworu, informacje te należy dostarczyć do sekretariatu w dniu Festiwalu.
 • Od autoprezentacji uczestnika oraz przedstawienia autora i tytułu wykonanego utworu powinien rozpocząć się każdy występ.
 • Każdego z uczestników prosimy o bezwzględne zaprezentowanie wyłącznie jednego utworu, w czasie nieprzekraczającym 6 minut.
 • Gotowym do występu należy być na pół godziny przed przewidzianym czasem.
 • Czas prezentacji i ogłoszenie wyników jest czasem orientacyjnym i może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Wszystkie utwory z płyt i pendrivów będą puszczane w dniu prezentacji z  reżyserki sali audiowizualnej wyposażonej w laptopa, odtwarzacz CD i MP3. Prosimy, żeby płyty/pendrivy były opisane (imię i nazwisko uczestnika/nazwą grupy, oraz numer/liczba porządkowa z harmonogramu).
 • Ze względu na dużą ilość zgłoszeń harmonogram prezentacji pozostaje niezmienny.

 

Życzymy owocnych przygotowań

Zespół filii „Dąb” Miejskiego Domu Kultury „Koszutka”

 

  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
HARMONOGRAM IV WOJEWÓDZKI FESTIWAL TALENTÓW 2.pdf HARMONOGRAM IV WOJEWÓDZKI FESTIWAL TALENTÓW 2.pdf 17-11-14 13:57 306.08KB HARMONOGRAM IV WOJEWÓDZKI FESTIWAL TALENTÓW 2.pdf pobierz

Powiązane wydarzenie w kalendarium:

wszystkie wiadomości

oEtfx5fL3NqAlE9CyOdz0UKGugH_G8goEZ-6tpQWcNCkzET3E8Od2zZrGD9G6phTCPQvki5fVhSN54nWBP8Hlw

ycqyb7rBpuMxmwGrAueSfbFjKFGrF-nJ4Ys5XtME3i6kzET3E8Od2zZrGD9G6phTCPQvki5fVhSN54nWBP8Hlw

6c6PDRwKRVMpjjOLsHbQtFUjnltS-wf-JINLhSj_qMGkzET3E8Od2zZrGD9G6phTCPQvki5fVhSN54nWBP8Hlw

N1048D50blD5kdCM4e3bGaKSe2cmUALHj_flbLicBVakzET3E8Od2zZrGD9G6phTCPQvki5fVhSN54nWBP8Hlw