Jesteś na: Strona główna / Filia Dąb / Otwarta galeria ZA SZYBĄ

Repujado - obrazy z foliiPlakat

Grudniowa wystawa online ukazująca piękną i rzadką technikę Repujado.
Pomysłodawca wystawy - Andrzej Orlik.
Prezentacja wystawy - Dawid Bocheński.
Zapraszamy do oglądania.

 

 

„Masuria' 6. Mazurskie Inspiracje. Zbiorowa wystawa poplenerowa”

Przyroda jest autorką monumentalnych dzieł, których nie powstydziliby się najwybitniejsi artyści. To forma na wskroś doskonała i niepowtarzalna. Od wieków inspirująca, skłaniająca do zadumy, przemyśleń nad miejscem człowieka i rolą kultury w tym misterium natury. Wystawa jest pokłosiem obcowania artystów pod kierunkiem dr. Mariana Panka z malowniczym pejzażem mazurskiego pojezierza.

Wystawa prac uczestników warsztatów malarstwa i rysunku dla Seniorów

Wystawa prac uczestników warsztatów malarstwa i rysunku dla Seniorów prowadzonych przez mgr Agnieszkę Jasińską w Miejskim Domu Kultury "Koszutka" filia "Dąb". Prezentowane prace powstawały w czasie warsztatów na terenie domu kultury, jak również podczas pandemii koronawirusa w zaciszu domowych pracowni. Prace uczestniczek inspirowane są dziełami mistrzów, zdjęciami z kalendarzy i innych źródeł – wyłącznie w celach nauki. Wiersz “Nadzieja” autor i czytanie Jolanta Mackiewicz. Wiersz “Wielki błękit” autor i czytanie Jolanta Mackiewicz. Wasza łapka w górę pod filmem będzie wyrazem uznania dla pracy, którą włożyły autorki w przygotowanie swoich dzieł.

Wystawa Felicji Habdas

Felicja Habdas – LUSIA Urodziła się w pierwszy dzień wiosny 1948 roku w Bieruniu. Najpiękniejsze młodzieńcze lata spędziła biegając po łąkach i lasach, co ukształtowało u niej miłość do przyrody, szczególnie do kwiatów. Kocha chodzić po górach – rok bez pobytu w górach to rok stracony. Przygodę z malowaniem rozpoczęła w bardzo dorosłym życiu – wzięła pędzle i po prostu zaczęła malować to, co kocha.

UvV1XxYNCptPy7Kiox7Sv6FFAAthDAsDXoCuOrd0vBg

9VXmy4s_SAYIMMS92koDpJIYirpmkFCZnwkURSbQ8u4

GI2e_CfqpPhiqx3LroTKelW3JFKaR3f1IzGJZ4yqMOo

2i8XMP3Ii8T48k8ABUXvHun5Ki4plnDixHcoJEXIKRo