EKOZIMA na Koszutce. (2014-01-20)

fotografia Zajęcia z upcyclingu, EKOolimpiada zimowa, konkursy, spektakle ekologiczne, zajęcia dydaktyczno - ruchowe, to propozycja na akcję "Zima w mieście' 2014" dla dzieci spędzających ferie w domu.

KLUB PODRÓŻNIKA (2014-01-14)

fotografia "Z czego wynika fenomen Indii?" Zapraszamy na spotkanie z Włodzimierzem Musiałem - podróżnikiem, miłośnikiem kultury indyjskiej. Spotkanie pt. "Fenomen dziedzictwa kulturowego Indii" odbędzie się w ramach cyklu "Klub Podróżnika" i będzie urozmaicone pokazem slajdów z podróży W. Musiała.

KONCERT SEMESTRALNY (2014-01-08)

fotografia Zapraszamy 8 stycznia (środa) o godz. 17.00 na koncert semestralny w wykonaniu uczniów klasy pianina i keyboardu oraz 15 stycznia (środa) o godz. 17.00 (koncert uczniów klasy gitary) Studium Muzycznego MDK "Koszutka". W programie utwory muzyki klasycznej i popularnej. Wstęp wolny.

Wigilijne spotkanie w Salonie na Koszutce. (2013-12-17)

fotografia Jak co roku z dziecięcą ufnością wchodzimy w nastrój świąt Bożego Narodzenia wierząc, że tym razem będzie inaczej, lepiej. Rodzi się w nas silniejsza wiara, nadzieja, miłość. Częściej uśmiechamy się na co dzień, stajemy się lepsi.

KLUB PODRÓŻNIKA (2013-12-09)

fotografia Zapraszamy na spotkanie z Jolantą Mackiewicz, podróżnikiem, historykiem sztuki, pasjonatką turystyki kulturowej.

KONCERT NIEDZIELNY (2013-12-08)

Zapraszamy na koncert z cyklu "Muzyka- moja miłość" w wykonaniu artystów IPiUM "Silesia" w Katowicach. Wstęp wolny.

SALON ARTYSTYCZNY (2013-12-03)

fotografia promocję książki "Cap nie koza, czyli zrób ze mną, co chcesz" z prof. dr. hab. n. med. Pawłem Lampe rozmawiają Iwona Kolasińska i Jolanta Pieczka. Spotkanie prowadzi redaktor Polskiego Radia Katowice Jacek Filus. Wstęp wolny.

SALON ARTYSTYCZNY (2013-11-25)

fotografia "Czarowna Daisy i australijskie kangury". Zapraszamy na spotkanie pt. "Czarowna Daisy i australijskie kangury". Gościem MDK "Koszutka" będzie Wacław Kostrzewa - poeta i globtroter. Prowadzenie red. Maciej Szczawiński. Wstęp wolny.

II ŚWIĘTO STEPOWANIA - BISUJEMY (2013-11-21)

fotografia Uroczyste obchody Koncerty, na których pojawia się step amerykański jeszcze ciągle są rzadkością w Polsce.

"Tam gdzie lwowskie śpią orlęta" (2013-11-17)

fotografia Zapraszamy na występ laureatów konkursu gimnazjalnego oraz Zespołu Kabaretu Kresowego PAKA RYCHA z Bytomia.

qS82WDtRUaryCDQXfr3WKHc0MsgL9Hco6ChN3Daokj8

oLSNOdKb_ivCOI9A1vu5W43iKtzMXu7PJXRkEPrW5KE