Strona główna/Aktualności/XVII Ogólnopolski Turniej Jednego Wiersza

XVII Ogólnopolski Turniej Jednego Wiersza

30 Czerwca 2016

XVII Ogólnopolski Turniej Jednego Wiersza
„I Ty możesz zostać poetą”

Miejski Dom Kultury “Koszutka” w Katowicach zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału
w XVII Ogólnopolskim Turnieju Jednego Wiersza.

Konkurs  jest adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz wszystkich innych osób, które ukończyły przynajmniej 16 rok życia. Każdy kto spełnia te warunki może spróbować swoich poetyckich sił  nadsyłając jeden wiersz o dowolnej tematyce (w trzech egzemplarzach!). Organizatorzy czekać będą na próbki poetyckich talentów do 30 kwietnia 2016r. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w czerwcu br. w czasie Poetyckiej Nocy Świętojańskiej w MDK “Koszutka”. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie wierszy, które nie były wcześniej publikowane ani nagradzane. Zgłoszone do konkursu utwory poetyckie nie mogą być podpisane, powinny być za to opatrzone godłem. W osobnej kopercie oznaczonej tym samym godłem należy załączyć swoje dane osobowe – imię, nazwisko, dokładny adres i numer telefonu. Jury przyzna nagrody pieniężne i wyróżnienia rzeczowe. Najlepsze wiersze zostaną opublikowane w wydawnictwie pokonkursowym. Wiersze należy nadsyłać na adres: Miejski Dom Kultury “Koszutka” w Katowicach, ul. Grażyńskiego 47, 40-126 Katowice, z dopiskiem Turniej.

I Ty możesz zostać poetą. Spróbuj!

Regulamin dostępny jest poniżej:

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz