Koncert (2019-12-31, Wtorek)

plakat koncertu

Młodość i energia na scenie wprost z Lublina

Katowice są kolejnym miastem, w którym zespół B6 wystąpi ze swoją jesienną trasą promującą płytę ,,Obecność''. Premiera albumu odbędzie się 30 września, a od października zespół odwiedzi 7 miast w Polsce. Finałowy koncert trasy odbędzie się 13 listopada w mieście, w którym się wszystko zaczęło ... czyli w Lublinie.

Rezerwacje biletów

Mailowo:
* b6.bandofficial@gmail.com
* domkultury@mdkkoszutka.pl
Telefonicznie:
* 32 258 92 00
* 32 258 99 77

Zakup i odbiór biletów w dniu koncertu

Miejski Dom Kultury "Koszutka"
ul. Grażyńskiego 47, 40-126 Katowice

Zespół B6

powstał w 2017 roku w Lublinie. Zadebiutowali podczas Ogólnopolskiego Przeglądu 'Krótkie Spięcie' w Siedlcach zdobywając pierwsze miejsce. Na swoim koncie mają wiele nagród na ogólnopolskich przeglądach zespołów rockowych. Przez dwa lata zdążyli zagrać kilkadziesiąt koncertów w Polsce. Od pół roku, z utworem „Okulary” plasują się w czołówce listy przebojów Radia Lublin.
Grupa tworzy muzykę z wykorzystaniem elementów rocka, popu oraz brzmień ambientowych i elektronicznych. Muzyka to ich sposób na wyrażanie siebie.

Skład zespołu:
Martyna Sabak - wokal
Kuba Stasikowski - gitara
Arek Borzęcki - bas
Piotrek Karczewski – perkusja

Zobacz ich na żywo!

Powiązane wydarzenie w kalendarium:

qS82WDtRUaryCDQXfr3WKHc0MsgL9Hco6ChN3Daokj8

oLSNOdKb_ivCOI9A1vu5W43iKtzMXu7PJXRkEPrW5KE