50 przepisów na 50 lat (2020-11-30, Poniedziałek)

Grafika

Pochwal się swoim dziełem

Nie musisz być mistrzem kuchni, ani zawodowym kucharzem. Czekamy na każdy, nawet najprostszy przepis!

Siedzimy w domach, więc to dobry czas na rozwój swoich umiejętności kulinarnych!

50 lat MDK "Koszutka"

Zapraszamy Was do kulinarnej podróży przez 5 ostatnich dekad MDK. Towarzyszyć jej będą wspomnienia i ciekawostki z historii domu kultury. Poznacie naszą instytucję od nowa lub przypomnicie sobie jej najważniejsze i najciekawsze momenty.

Dlaczego wybraliśmy kulinarną podróż? Nasz konkurs, to kulinarna podróż przez ostatnie 5 dekad istnienia domu kultury. To również smak i zapach, które są jak wehikuł czasu – potrafią przenieść nas w odległe czasy, obudzić wspomnienia jak za dotknięciem magicznej różdżki. Zapach ciepłego chleba przypomina rodzinny dom, smak truskawek kojarzy się z wakacjami u babci, a jagodzianki to wyprawy z kolegami do cukierni po szkole.
Wszyscy pamiętamy smak pierwszego gofra z bitą śmietaną, kogel-mogel ucierany z kakao, oranżadę w proszku, zupę pomidorową mamy, ciasto drożdżowe, które babcia piekła na rodzinne popołudnie lub kakao, które robiła mama, gdy było nam smutno.

Bo wspomnienia mają SMAK!!!

Weź udział

Lubisz gotować? Masz w swojej kuchni sprawdzone przepisy?
A może wolisz piec ciasta, albo znasz przepis na szybką przekąskę?
Ten konkurs jest dla Ciebie!
Co nam zaserwujesz?

Zgłoszenia

Prześlij na domkultury@mdkkoszutka.pl lub na naszej stronie Facebook

Aktualny termin nadsyłania prac to 30 listopada 2020r.

Poniżej dostępny jest regulamin wraz z metryczką.

Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Kategoria: Powiązane pliki [ 2 ]
dane osobowe do regulaminu 50 przepisów na 50 lat.docx dane osobowe do regulaminu 50 przepisów na 50 lat.docx 20-07-08 10:41 14.2KB dane osobowe do regulaminu 50 przepisów na 50 lat.docx pobierz
Regulamin konkursu.pdf Regulamin konkursu.pdf 20-04-02 12:50 280.98KB Regulamin konkursu.pdf pobierz